Festival Horem Dolem Provodov 2019: Od cimbálovky k Muše

udalost22.jpg
3. 6. 2019

Punková skupina MUCHA, studenti pražské DAMU a další umělci z celé republiky vystoupí na východomoravském festivalu Horem Dolem. Dva dny plné kultury s nádechem punku i folkloru pro dospělé i děti odstartují v pátek 14. června.

Kompletní program naleznete na: https://1url.cz/@horem_dolem_2019

Na 10. ročníku multižánrového (neziskového) festivalu Horem Dolem se ve dnech 14. a 15. června 2019 představí 12 projektů z oblasti hudby, divadla, filmu a mluveného slova. Letos se organizátoři rozhodli udělat celý festival v šapitó na louce s krásným výhledem na obec i okolní krajinu.

Na multižánrovém festivalu Horem Dolem jde především o kontrasty. Proto se zde setkávají jak hudebníci z okolí Provodova (např. zlínští Šufunky Gang, avaroM dnaBseulB, místní dechová hudba Provodovjané, či cimbálová muzika Pazúr z Bystřice pod Hostýnem), tak projekty z celé republiky (Mucha z Brna, Tygroo z Prahy, jarmareční představení Zadlužená princezna z Hradce Králové nebo práce studentů katedry alternativního a loutkového divadla a katedry autorské tvorby a pedagogiky DAMU).

Upoutávka:

Festival Horem Dolem vznikl v roce 2007 jako nezisková jednodenní hudební přehlídka kapel

z blízkého okolí. Zájem o něj rok od roku rostl do té míry, že už druhým rokem probíhá po dva dny.

Festival pořádá Václav Zimmermann, Matěj Košárek a Ondřej Šafařík ve spolupráci s občanským sdružením UnArt Provodov, p. s., a spolkem Zvěřinec (Spolčení rodáků Zlínského kraje).

Vstupenky na celý festival za předprodejní cenu 299 Kč je možné zakoupit v síti GoOut.cz na adrese:

https://goout.net/cs/festivaly/horem-dolem-2019/ncsfe/+ayagm/?fbc-lid=IwAR1hL-kXFcDMWT_Q8GZAgLDirK0M6cr83E8MlbKMzkJ_5TD_rcXYoDuBvzk

Předprodej trvá pouze do 9. června 2019

Přijďte podpořit dobrou věc. Těšíme se na Vás.

Tým Horem Dolem

udalost22.jpg

Další informace o festivalu najdete na:

https://www.facebook.com/horemdolemprovodov/

comments powered by Disqus